Skřivánek

THE WOR[L]D IS YOURS
E-solutions

E-solutions nabízejí moderní metodu výuky cizích jazyků, založenou na online přístupu k interaktivním učebním materiálům bez podpory studia osobním lektorem, nebo s ní.

E-solutions představují efektivní a vhodnou metodu samostudia nebo doplňkového studia ke klasické jazykové výuce.

Pro koho jsou E-solutions určena?

Skřivánek E-solutions jsou určena pro širokou veřejnost, ale i pro firmy. Jsou vhodné pro všechny, kteří nemají čas docházet na klasickou jazykovou výuku, nebo pro ty, kteří si chtějí procvičovat učivo doma.

Jaké jsou výhody Skřivánek E-solutions?

Úspora času
V současné době neustálého spěchu a chronického nedostatku času se výdobytky techniky stále častěji využívají také k osobnímu vzdělávání. Moderní student jazykových kurzů nespěchá do hodiny, neuvázne v dopravní zácpě a není vystresován, že přijde pozdě. Daleko častěji studuje distančně – pohodlně sedí u svého počítače se sluchátky na uších a v klidu prochází jednotlivými lekcemi kurzu svým vlastním tempem.

Finanční úspora
E-solutions vám šetří nejenom čas, ale i peníze.
Neplatíte za každou vyučovací hodinu, ale můžete prostudovat neomezené množství výukové látky po dobu platnosti licence, tzn. po dobu 12 nebo 6 měsíců. A to za jednu cenu.

S pomocí E-solutions můžete studovat v době, která vám vyhovuje, v místě, kde se cítíte příjemně, a tempem, které ovlivňujete sami.