Skřivánek

THE WOR[L]D IS YOURS




Skype jazykové kurzy

Moderně a efektivně z pohodlí domova nebo kanceláře

Skype výuka je vhodná pro všechny zájemce o studium jazyků, kteří mají přístup k internetu. Skype výuku ocení především maminky a tatínkové na rodičovské dovolené, lidé z míst, kde není možnost docházky do klasických jazykových kurzů, lidé časově vytížení nebo s omezenou pohyblivostí. Výuka je velmi vhodná i pro pracovníky, kteří často komunikují telefonicky, prostřednictvím videokonferencí nebo na pracovních cestách.

Odkudkoli a kdykoli

Skype výuku nemusíte přerušit, ani když odjedete na dovolenou nebo cestujete pracovně mimo město. Stačí se jen v dohodnutou dobu připojit do programu a nevynecháte tak ani jednu hodinu.

Důraz na poslech a mluvení

Výuka prostřednictvím programu Skype klade důraz především na porozumění slyšenému slovu a na mluvení. Nacvičíte si komunikaci po telefonu, takže vás při telefonických hovorech ze zahraničí již nikdy nic nepřekvapí.

Rodilí mluvčí

Zajistíme vám výuku s rodilým mluvčím jakéhokoli světového jazyka. Lektor nemusí nikam cestovat a může s vámi pohodlně komunikovat ze své rodné země, ať již jde o Českou republiku nebo třeba o Japonsko.

Nahrávka hodiny

Každou hodinu si můžete nahrát a kdykoli si ji poslechnout. Připomenete si tak, co jste s lektorem probírali.

Individuální výuka nebo výuka v malých skupinkách

Skype kurzy jsou vhodné pro individuální výuku (1 lektor a 1 student) nebo pro malou skupinku studentů (max. 3). Každý posluchač tak má dostatek prostoru k aktivitě a procvičování.

Jaké typy kurzů nabízíme?

  • konverzační kurz
  • konverzační kurz jako doplněk k docházkovým kurzům
  • Skype kurz – klasická výuka pomocí vhodné učebnice

Co je skype ?

Skype je program pro komunikaci přes internet. Stejně jako ICQ, MSN apod. patří do skupiny tzv. instant messenger, které obvykle umožňují chatování mezi dvěma nebo více lidmi a jejichž prostřednictvím lze posílat soubory nebo SMS a také telefonovat po internetu. Skype toto všechno ovládá na špičkové úrovni.