Skřivánek

THE WOR[L]D IS YOURS
Tea-learning

Nejlepší doplňkové studium angličtiny na českém internetu

Online výukový systém angličtiny Tea-learning je vhodným nástrojem pro podporu výuky anglického jazyka na internetu. Tea-learning denně používá téměř 15 000 uživatelů, kteří jsou obvykle zaměstnanci významných firem, a stal se také důležitým nástrojem pro tisíce studentů jazykových škol nebo individuálních zájemců o studium.

Tea-learning se neprofiluje jako alternativa běžných docházkových a firemních jazykových kurzů, ale spíše jako jejich doplnění o online 24/7 jazykovou podporu. Navíc nabízí motivační nástroj, který vás po několika dnech nečinnosti sám upozorní, že byste se studiu měli věnovat. Díky tomu se vám nemůže stát, že na studium po nějaké době „zapomenete“, naopak, Tea-learning vás bude směrovat k dalšímu pokroku ve studiu.

Program Tea-learning.cz je vhodný nejen jako nástroj pro samostudium, ale zejména jako efektivní pomůcka při výuce u docházkových kurzů nebo jako jejich rozšíření.

Uvědomujeme si, jak je čas drahý, a proto chceme být našim studentům nablízku vždy a všude, kde to potřebují.

Nejste si jisti, zda je Tea-learning pro vás tím pravým řešením? Pak si jej vyzkoušejte ZDARMA třeba hned teď! Demo verze Skřivánek je dostupná na stránkách Tea-learning.cz po zadání těchto přihlašovacích údajů:

Login: demo@tea-learning.cz
Heslo: demo

Máte dotazy? Napište nám na tea-learning@skrivanek.cz.

Tea-learning