Zavřít

Poptávka

Rádi vám vytvoříme cenovou nabídku na míru

O jakou službu máte zájem?

Skřivánek s.r.o., IČ: 60715235, se sídlem Na dolinách 153/22, CZ 147 00 Praha zpracovává osobní údaje fyzických osob v souladu s účinným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (dále jen “Nařízení”) a v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Seznamte se, prosím se zásadami zpracování osobních údajů.

Blog

Zajímá vás, co je nového v oboru jazykových služeb a co zajímavého se můžete o Skřivánkovi dozvědět? Nahlédněte pod pokličku!
paragraph Od ledna 2021 nabývá účinnosti nový, samostatný zákon o soudních tlumočnících a soudních překladatelích Přečtení vám zabere 4 minuty confused guy Kurz záludností češtiny 2 Přečtení vám zabere 2 minuty webinar Pečujeme o naše lektory – odstartovala nová série webinářů pro lektory! Přečtení vám zabere 2 minuty online meeting Webinář pro překladatele: Překlady pro EU a zdroje terminologie EU Přečtení vám zabere 3 minuty virus Karanténa Přečtení vám zabere 1 minutu Mezinárodní strojírenský veletrh Mezinárodní strojírenský veletrh Přečtení vám zabere 1 minutu Jak se  skloňuje ZOO? Jakoby nebo  jako by? Kurz záludností češtiny Přečtení vám zabere 2 minuty studenti na konverzacni lekci Mýty o studiu jazyků: Na hodinách chci jen konverzovat Přečtení vám zabere 3 minuty mapa s obrázky výrazů pro zavináč E-mail, nebo email? On-line, nebo online? Přečtení vám zabere 4 minuty Noviny položené na stole Slovo roku 2018 Přečtení vám zabere 8 minut Ilustracni foto otec cte detem z knihy Mýty o studiu jazyků: Starého psa novým kouskům nenaučíš Přečtení vám zabere 2 minuty Tavádění CAT novinek ilustrační foto Zavádění CAT novinek Přečtení vám zabere 2 minuty DTP kancelář s grafiky Co znamená zkratka DTP? Přečtení vám zabere 1 minutu Zena u notebooku a kockou na kline Co znamená zkratka CAT? Přečtení vám zabere 2 minuty Svatý Jeroným překládá Caravagio 30. září = Mezinárodní den překladatelů Přečtení vám zabere 2 minuty Revize a korektury Proč je korektura překladu důležitá? Přečtení vám zabere 6 minut Ilustrační_foto_shutterstock_320708924 Potřebujeme na dovolené plusquamperfektum? Přečtení vám zabere 4 minuty Pobočka Washingtonova Na léto s výukou končíme! Přečtení vám zabere 3 minuty lesson Mýty o studiu jazyků: Dobře mě naučí jen rodilý mluvčí. Přečtení vám zabere 2 minuty Pobočka Praha Bojíte se GDPR? Přečtení vám zabere 4 minuty Pobočka Praha Co je pro Španěly „španělská vesnice“? Přečtení vám zabere 3 minuty Ilustrační_foto_shutterstock_571885390 Rozšiřte si slovní zásobu s mobilními aplikacemi Přečtení vám zabere 2 minuty Překlady v PDF  Skrivanek PDF je GIGO Přečtení vám zabere 2 minuty Noviny položené na stole Slovo roku 2017 Přečtení vám zabere 3 minuty Skřivánek jazyková škola Letos už tu angličtinu fakt zvládnu! Přečtení vám zabere 2 minuty Skrivanek překladatele Workshopy pro překladatele Přečtení vám zabere 1 minutu