Zavřít

Poptávka

Rádi vám vytvoříme cenovou nabídku na míru

O jakou službu máte zájem?

Skřivánek s.r.o., IČ: 60715235, se sídlem Na dolinách 153/22, CZ 147 00 Praha zpracovává osobní údaje fyzických osob v souladu s účinným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (dále jen "Nařízení"), které v českém právním prostředí od 25. května 2018 doplňuje stávající zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Seznamte se, prosím se zásadami zpracování osobních údajů.

Dárkový poukaz

Sháníte vhodný dárek k Vánocům, který by měl potěšit a zároveň byl praktický? Darujte poukaz na jazykový kurz, překlad nebo tlumočení!

Skvělá dostupnost – jsme v 17 městech po celé ČR

Platnost půl roku
– poukaz platí až do 30. 6. 2020

Možnost uplatnění na jakoukoliv službu z aktuální nabídky

Skřivánkův dárkový poukaz

Partnerka píše bestseller a bude ho potřebovat přeložit do angličtiny? Kamarád plánuje svatbu s dívkou z Mongolska a šetří na tlumočníka? Syn exceluje v technických oborech, ale trochu plave v jazyce? Darujte to, co má smysl. Dárkový poukaz zahrnuje všechny naše služby a je jen na obdarovaném, na jakou z nich ho využije.

Dárkový poukaz můžete objednávat přímo na pobočce nebo na e-mailové adrese skrivanek@skrivanek.cz.

Poukaz

Podmínky pro uplatnění dárkového poukazu

Dárkový poukaz je možné uplatnit na všech pobočkách společnosti Skřivánek s.r.o. v 17 městech České republiky. Přehled poboček najdete zde. Zákazník je oprávněn poukaz uplatnit na jakoukoliv službu podle aktuálně platné nabídky Skřivánek s.r.o. Je-li hodnota služby vyšší než hodnota dárkového poukazu, je zákazník povinen rozdíl doplatit. Dárkový poukaz není směnitelný za peníze ani není možné jakoukoliv část hodnoty nevyčerpané částky vyplatit. Zákazník je oprávněn plnění uvedené v dárkovém poukazu čerpat ve lhůtě platnosti, která je uvedena na tomto dárkovém poukazu. Uplynutím doby platnosti dárkového poukazu nebo jeho uplatněním na pobočce společnosti Skřivánek s.r.o. dojde k jeho spotřebování. Společnost Skřivánek s.r.o. nenese žádnou odpovědnost za ztrátu, zneužití, odcizení či poškození dárkového poukazu.