Zavřít

Poptávka

Rádi vám vytvoříme cenovou nabídku na míru

O jakou službu máte zájem?

Skřivánek s.r.o., IČ: 60715235, se sídlem Na dolinách 153/22, CZ 147 00 Praha zpracovává osobní údaje fyzických osob v souladu s účinným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (dále jen “Nařízení”) a v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Seznamte se, prosím se zásadami zpracování osobních údajů.

Lokální dodavatelé

Nespornou výhodou, kterou přinášejí naše pobočky v zahraničí, je možnost využívat v dané zemi lokální dodavatele – tedy rodilé mluvčí. V současné době spolupracujeme s více než 3000 externími dodavateli z celého světa. Jsou mezi nimi výborní filologové i profesionálové aktivně působící v mnoha rozličných oborech.

Výběr dodavatelů

Výběru překladatelů věnujeme mimořádnou pozornost. Pravidelnou zpětnou vazbou, kterou jim poskytujeme formou jazykových a terminologických korektur, neustále zvyšujeme úroveň našich překladů.

Informace pro dodavatele

Pro překladatele, korektory a tlumočníky

Hledáte pravidelný přínos práce a chcete spolupracovat s přední překladatelskou agenturou ve střední a východní Evropě? Stále hledáme překladatele, korektory a tlumočníky různých jazykových kombinací.

Pro lektory

Zkuste to s námi! Hledáme vhodné kandidáty na pozici lektor anglického, německého, francouzského či španělského jazyka. Obrátit se můžete na jazykovou školu na kterékoli naší pobočce.