Zavřít

Poptávka

Rádi vám vytvoříme cenovou nabídku na míru

O jakou službu máte zájem?

Skřivánek s.r.o., IČ: 60715235, se sídlem Na dolinách 153/22, CZ 147 00 Praha zpracovává osobní údaje fyzických osob v souladu s účinným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (dále jen "Nařízení"), které v českém právním prostředí od 25. května 2018 doplňuje stávající zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Seznamte se, prosím se zásadami zpracování osobních údajů.

Globální pandemie koronaviru

Společnost Skřivánek by ráda ujistila všechny své klienty v České republice, že jsme v posledních několika dnech zavedli veškerá nezbytná opatření
k zajištění plynulého přijetí, zpracování a dodání všech překladových projektů v období nouzového stavu. Stejná opatření jsou platná
i v jazykové výuce.

Úzce spolupracujeme s týmy našich překladatelů, korektorů, lektorů a projektových manažerů, abychom zajistili trvalou dostupnost služeb a práci v bezpečném prostředí. Mnoho z nás nyní pracuje z domova a všem tímto děkujeme za flexibilitu.

Jako společnost poskytující překlady, tlumočení a jazykovou školu byl Skřivánek vždy schopen zajišťovat veškeré potřebné zdroje a dlouhodobé plánování kontinuity dle ISO standardů. Věříme, že vám naše přípravy v současné době umožní pokračovat ve vaší práci „jako obvykle“.

Na závěr bychom chtěli popřát rychlý návrat k „normálu“ všem našim klientům - minulým, současným i budoucím, našim lingvistům, lektorům, dodavatelům                     a samozřejmě také našim zaměstnancům a jejich rodinám.

Jako vždy, pokud vám Skřivánek může pomoci s překladem nebo výukou, neváhejte      a kontaktujte nás. Na této stránce naleznete také aktuální provozní doby jednotlivých poboček.