Zavřít

Poptávka

Rádi vám vytvoříme cenovou nabídku na míru

O jakou službu máte zájem?

Skřivánek s.r.o., IČ: 60715235, se sídlem Na dolinách 153/22, CZ 147 00 Praha zpracovává osobní údaje fyzických osob v souladu s účinným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (dále jen “Nařízení”) a v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Seznamte se, prosím se zásadami zpracování osobních údajů.

MAP

České Budějovice

Naše kanceláře a učebny naleznete v Radniční ulici, přímo v historickém centru Českých Budějovic, pouhých 10 metrů od hlavního náměstí Přemysla Otakara II., naproti českobudějovické radnici. Najdete nás v budově České pojišťovny (boční vchod) ve 2. patře vpravo od výtahu.

 

Autem
Nejbližší parkování je na hlavním náměstí Přemysla Otakara II., na Zátkovo nábřeží nebo v ulici F. A. Gerstnera (naproti budově E.ONu). Parkování v historickém centru je placené. Nejbližší neplacené parkoviště je u Sportovní haly, cca 5 min chůze od naší pobočky – přejdete přes most nad řekou Vltavou k plaveckému stadionu, přes lávku nad slepým ramenem řeky Malše a půjdete stále rovně průchodem kolem restaurace U Potrefené husy.

Jsme tu pro vás

Pokud si přejete, abychom se vaší objednávce/poptávce na překlady či tlumočení věnovali mimo uvedenou pracovní dobu, kontaktujte nás prosím:

Pracovní dny

od 17:00 do 19:00
hotline@skrivanek.cz
+420 731 435 222

Víkendy

zavřeno

Státní svátky

zavřeno