Zavřít

Poptávka

Rádi vám vytvoříme cenovou nabídku na míru

O jakou službu máte zájem?

Přečtěte si jaké osobní údaje sbíráme, proč je potřebujeme a jak s nimi nakládáme. My vás pak poprosíme o souhlas se zpracováním vašich osobních údajů v souladu s nařízením GDPR.

Sponzorské aktivity

Rádi podporujeme věci, které mají smysl.

Spolupráce se sdružením ProCit

ProCit je poskytovatel sociálně akvizičních služeb pro rodiny s dětmi s poruchou autistického spektra. Cílem tohoto občanského sdružení je ulehčit rodinám dětí s autismem, poskytnout jim zázemí s odbornou péčí a znovu je zapojit do většinové společnosti.

Skřivánek v modrém

Dne 2. 4. každoročně nastává světový den porozumění autismu.

V souladu s Mezinárodní konvencí o právech lidí s postižením tento den slouží především pro zdůraznění faktu, že je třeba zkvalitňovat život lidí s autismem, aby mohli vést smysluplný a důstojný život.

Lidé na celém světě zapojují do osvětových kampaní. Většinu akcí spojuje modrá barva. Proč modrá? Modrá je barvou komunikace a sebevyjádření, což je jedna z oblastí, ve které mají lidé s autismem největší potíže.

V rámci projektu “Skřivánek v modrém” se celá firma barví do modra. Zaměstnanci přijdou do práce v modrém oblečení, firemní e-maily se zabarví na modro. Modrou barvou dáváme najevo koho podporujeme a komu pomáháme v těžké situaci.

RUN for ProCit 2017

1. dubna 2017 proběhl 2. ročník charitativního rodinného běhu RUN for ProCit na podporu dětí s autismem.

Běžci mohli přispět na konto ProCit zakoupením startovného nebo koupí drobného dárku v den závodu. 

Součástí akce byl i bohatý doprovodný program. Pro děti byl připraven skákací hrad a malování na obličej. Pro dobrodruhy byla připravena speciální zážitková běžecká trasa. Milovníci dobrého jídla a pití mohli ochutnat skvělou kávu, francouzské delikatesy, výbornou vegetariánskou polévku nebo běžecké pivo a mošty z místního pivovaru.

Akce se zúčastnilo okolo 500 nadšených běžců a pro ProCit se podařilo vybrat skvělých 70 000 Kč.