Zavřít

Poptávka

Rádi vám vytvoříme cenovou nabídku na míru

O jakou službu máte zájem?

Skřivánek s.r.o., IČ: 60715235, se sídlem Na dolinách 153/22, CZ 147 00 Praha zpracovává osobní údaje fyzických osob v souladu s účinným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (dále jen "Nařízení"), které v českém právním prostředí od 25. května 2018 doplňuje stávající zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Seznamte se, prosím se zásadami zpracování osobních údajů.

Sponzorské aktivity

Rádi podporujeme věci, které mají smysl.

Spolupráce se sdružením ProCit

ProCit je poskytovatel sociálně akvizičních služeb pro rodiny s dětmi s poruchou autistického spektra. Cílem tohoto občanského sdružení je ulehčit rodinám dětí s autismem, poskytnout jim zázemí s odbornou péčí a znovu je zapojit do většinové společnosti.

Skřivánek v modrém

Dne 2. 4. každoročně nastává světový den porozumění autismu.

V souladu s Mezinárodní konvencí o právech lidí s postižením tento den slouží především pro zdůraznění faktu, že je třeba zkvalitňovat život lidí s autismem, aby mohli vést smysluplný a důstojný život.

Lidé na celém světě zapojují do osvětových kampaní. Většinu akcí spojuje modrá barva. Proč modrá? Modrá je barvou komunikace a sebevyjádření, což je jedna z oblastí, ve které mají lidé s autismem největší potíže.

V rámci projektu “Skřivánek v modrém” se celá firma barví do modra. Zaměstnanci přijdou do práce v modrém oblečení, firemní e-maily se zabarví na modro. Modrou barvou dáváme najevo koho podporujeme a komu pomáháme v těžké situaci.

RUN for ProCit 2017

1. dubna 2017 proběhl 2. ročník charitativního rodinného běhu RUN for ProCit na podporu dětí s autismem.

Běžci mohli přispět na konto ProCit zakoupením startovného nebo koupí drobného dárku v den závodu. 

Součástí akce byl i bohatý doprovodný program. Pro děti byl připraven skákací hrad a malování na obličej. Pro dobrodruhy byla připravena speciální zážitková běžecká trasa. Milovníci dobrého jídla a pití mohli ochutnat skvělou kávu, francouzské delikatesy, výbornou vegetariánskou polévku nebo běžecké pivo a mošty z místního pivovaru.

Akce se zúčastnilo okolo 500 nadšených běžců a pro ProCit se podařilo vybrat skvělých 70 000 Kč.