Zavřít

Poptávka

Rádi vám vytvoříme cenovou nabídku na míru

O jakou službu máte zájem?

Přečtěte si jaké osobní údaje sbíráme, proč je potřebujeme a jak s nimi nakládáme. My vás pak poprosíme o souhlas se zpracováním vašich osobních údajů v souladu s nařízením GDPR.

Jaký typ tlumočení vyberete?

Potřebujete tlumočení na konferenci, schůzku, soudní tlumočení nebo tlumočení na dálku? Obraťte se na nás. Tlumočíme přes 40 jazyků v různých kombinacích. Nejste si jistí, jaké tlumočení potřebujete? Napište nám, jakou událost chcete tlumočit, a my vám doporučíme vhodného tlumočníka.

Profesionální tlumočníci

Klademe vysoké nároky na přesnost. S našimi tlumočníky si můžete být jisti, že bude tlumočení správné.

10 oborů, 96 specializací

Zajistíme soudní tlumočení, tlumočení na dálku a další druhy tlumočení z celkem 10 oborů.

Různé druhy tlumočení

Najdeme vám vhodného tlumočníka na konferenci, obchodní schůzku nebo jiné události, kterých se účastníte.

Tlumočení na konferenci

Souběžně s mluveným projevem řečníka probíhá simultánní neboli konferenční tlumočení. Naši tlumočníci vám bez časové prodlevy zprostředkují vše potřebné. Protože se jedná o nejnáročnější formu tlumočení, je pro tento typ tlumočení potřeba minimálně 2 tlumočníků, kteří se pravidelně střídají.

Konference
Kongresy
Semináře
Přednášky

Tlumočení na obchodní schůzku či služební cestu

Řečník hovoří v kratších časových úsecích, které poté náš tlumočník převádí do druhého jazyka. Díky široké síti poboček v ČR i v zahraničí vám flexibilně zajistíme profesionálního tlumočníka na domácí i zahraniční cesty.

Obchodní jednání
Školení

Soudní tlumočení

Vysoké nároky na přesnost, nezávislost a nestrannost tlumočeného projevu jsou jedním ze základních požadavků na soudní tlumočení. Proto ho provádí soudní tlumočník jmenovaný příslušným soudem ČR k provádění soudního tlumočení v souladu se zákonem č. 37/1967 Sb. O znalcích a tlumočnících.

Soudní jednání
Svatba
Úředně dokladované události
Jednání u notáře

Tlumočení na dálku

Zahraniční zakázka, objednávka nebo reklamace po telefonu? Žádný problém. Přetlumočíme vám prezentaci, poradu, videokonferenci nebo školení z jazyka, kterému nerozumíte.

Tlumočení po telefonu
Tlumočení prostřednictvím videokonference
Zavřít

Poptávka

Rádi vám vytvoříme cenovou nabídku na míru

Přečtěte si jaké osobní údaje sbíráme, proč je potřebujeme a jak s nimi nakládáme. My vás pak poprosíme o souhlas se zpracováním vašich osobních údajů v souladu s nařízením GDPR.

Potřebujete tlumočení?

Vybereme vám toho nejvhodnějšího tlumočníka

Zaslat poptávku